Реставрація ванн Івано-Франківськ

Працюємо по технології «Наливна ванна» — це справжній прорив у сфері реставрації сантехнічних елементів.

З тих пір, як з’явився рідкий акрил, наша компанія взяла безпосередню участь у цьому експерименті. Працюємо з 2009 року.

Завдяки інноваційній технології реставрації ванн, ми відновлюємо абсолютно будь-які ванни, використовуючи високоякісний наливний акрил, вироблений за світовими стандартами від відомих європейських виробників. Серед них такі марки: Du Pont (Франція), Dow (Німеччина), Chemie (Німеччина) і деяких інших фірм.

Якість відповідає ГОСТ ІСО 9001: 2001 і ГОСТ РВ 15.002-2003. Гігієнічний сертифікат №77.МО.01.231.П.000664.02.07 від 15.02.2007г. ТУ 2312-253-21743165-2010.

Рідкий акрил, з яким ми працюємо, підтверджений сертифікатами якості та повністю відповідає міжнародним стандартам.
Наш «наливний акрил» володіє високою зносостійкістю до подряпин і ударів, що безсумнівно продовжує термін служби в експлуатації.

Еластичність матеріалу  амортизує падіння душа та інших важких предметів на поверхню ванни.

«Наливна ванна» безсумнівно, залишила позаду всі інші методи відновлення ванн.

Відновити зіпсовану ванну на сьогоднішній момент можливо різними способами. Існую такі методи, як: емалювання ванн звичайною емаллю, яка наноситься пензликом. Але цей метод так і не зміг зарекомендувати себе з позитивного боку.

Так само свого часу був популярний метод акриловий вкладиш у ванну. Але така технологія далеко не завжди задовольняє споживача, так як при монтажі акрилової вставки, як її ще називають: ванна у ванну, необхідно сколоти плитку, а так само існує 9 розмірів акрилових вкладишів (може не підійти). Більше того, індивідуально акрилові вкладиші під кожну ванну не виготовляють, від чого, при установці утворюються повітряні подушки між акриловим вкладишем та ванної, які ретельно заповнюються монтажною піною і пінопластом.

На сьогоднішній день, найбільш надійним способом реставрації, є метод наливна ванна.Переваги реставрації ванн рідким акрилом:
— Застигання 36 годин
— Поверхня виходить блискучою і ідеально гладкою
— Не потрібно сколювати нижній ряд плитки
— Ні різкого запаху, як від фарби
— Чи не жовтіє від часу (при своєчасному догляді)
— Не вбирає грязь (т.к не має пір …… ..остается на поверхні, поле чого легко змивається рідким милом і губкою)
— Має антибактеріальні властивості
— Утримує в кілька разів довше гарячу воду
— Термін служби від 10 до 15 років при правильній експлуатації
— Безпечний для здоров’я
— Реставрація ванн Івано-Франківськ відбувається без демонтажу і порушення ремонту у ванній кімнаті
— І як наслідок ……. реставрація ванн акрилом значно дешевше, ніж покупка нової ванни в 3-4 рази !!!

Зателефонуйте нам і надайте нам можливість дати друге життя вашій ванні!

Проводимо реставрацію ванн в домашніх умовах в Івано-Франківську та по області , а саме: реставрація ванн Калуш , Долина , Надвірна , Рогатин , Тисмениця , Тлумач , Коломия , Богородчани , Верховина , Галич.

Ремонт та реставрація піддону душової кабіни та ванни

Ремонт та реставрація піддону душової кабіни — запорука максимального продовження терміну комфортної безпечної експлуатації піддону душової кабіни та ванни.

Ванна кімната — приміщення з особливим характером, яка пред’явила підвищені вимоги до справності обладнання. Наявність побутових електричних приладів, підключення до систем водопостачання і каналізації, коливання вологості і температури створюють додаткові ризики, що вимагають уважного ставлення до сантехнічного оснащення.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора