Заробка тріщин

Якщо на поверхні ванни з'явились тріщини, сколи або просто царапини в яких збирається багато бруту - то саме час зробити реставрацію старої поверхні.

Наша команда майстрів по Реставрації ванн - це кращі реставратори по всьому регіону. Ми реставруємо ванни вже більше 10 років і на своєму досвіді переконалися в якості наданої нами послуги. За час роботи ми створили власну, унікальну формулу реставрації, яка гарантує довговічність відреставрованого вироби. Ніхто не покриє вам ванну акрилом так якісно, ​​як це зробимо ми.
Ми приберемо потертості, жовті пляти та інші дефекти, що утворились в процесі експлуатації ванни.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора