Реставрація ванни це просто

Ванна наливна
Не обов’язково міняти ванну — її можна оновити!

Ванна зазвичай служить дуже довго. Її встановлюють під час обробки квартири в першу чергу і не змінюють протягом багатьох років. Але будь-яка ванна з часом втрачає привабливий зовнішній вигляд, стає дуже важко її відмивати, а коштів на купівлю нової найчастіше бракує. Що ж робити? Вирішити проблему допоможе реставрація емалевого покриття методом наливу.

Відновлення емалі допомагає прибрати пошкодження і шорсткості, повертає покриттю первісний блиск. При цьому можна змінити колір внутрішньої поверхні ванни. Реставрація проводиться прямо на дому і займає не більше двох годин. Для цього не потрібно демонтувати ванну і плитку. Як правило, користуватися оновленої сантехнікою можна вже через добу після закінчення робіт, а протримається нове покриття при правильному догляді не менше десяти років.

Матеріал, який наноситься на поверхню металевої, чавунної або пластикової ванни, називається рідкий акрил або стакріл. Метод роботи, що отримав назву «наливна ванна», прийшов до нас з Фінляндії, тому на слуху також терміни, як «фінський акрил», «фінський стакріл» і «стакріл еколор».

Спосіб реставрації покриття полягає в наступному. Спочатку майстер вручну зачищає лицьову поверхню ванни, знежирює її, після чого, якщо у вас стоять сучасні пластикові труби і є вільний доступ під ванну, відкручує обидва зливу води — і верхній, і нижній. Якщо ж старі чавунні труби не відкручуються, акрил можна залити, не знімаючи зливи.

реставрація ванни методом наліваЗатем майстер акуратно по колу заливає стакрілом, спеціально розробленим для побутових ванн і мають консистенцію сметани, всю поверхню, починаючи з бортів. Кругові рухи повторюються три рази, Чотири. Рідкий акрил плавно стікає вниз по стінках до дна, повторює всі вигини сантехнічного вироби, заповнює всі сколи та тріщини. У підсумку виходить практично нова наливна ванна без патьоків і розлучень. Товщина акрилового шару ледве сягає восьми міліметрів, тому говорити про значне зменшення корисного об’єму безглуздо. Цим же способом можна реставрувати і піддони абсолютно будь-якої форми.

Гладке акрилове покриття не вбирає бруд, легко миється, а також володіє ефектом шумопоглинання. Це означає, що вас не буде дратувати занадто гучний звук ллється в ванну води.

Якщо ваша стара ванна виглядає непривабливо, якщо ви зробили приголомшливий ремонт, але забули поставити нову ванну — не впадайте у відчай. За допомогою рідкого акрилу методом наливу вашої сантехніці можна повернути шикарний зовнішній вигляд. Тим більше що це набагато дешевше, ніж купувати і встановлювати нову ванну.


Де знайти майстра для реставрації старої ванни?


- Реставрація ванн Рівне


- Реставрація старої ванни Рівне


- Реставрація емалі ванн в Рівному

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора