Реставрація ванн Долина

Реставрація ванн Долина

Реставрація ванн Долина- це файна можливість оновити ванну за доступною ціною без демонтажу. Пропонуємо послугу, яка додасть вашій старої зіпсованої ванні новий і білосніжний вигляд. Наші послуги: емалювання, акриловки покриття рідким акрилом (наливна ванна).

Залежно від характеристик самої ванни і ступеня зносу, а також бажаного ефекту і бюджету реставрації, ремонт акриловї, металевої чи чавуної ванни проводиться одним з прогресивних методів, які довели свою успішність, не тільки в Долині але і у Іванно-Франківську.

Наливна ванна починається з простого дзвінка. Просто зателефонуйте нашому консультанту і отримаєте безкоштовну детальну консультацію. Після цього приймайте рішення - замовити реставрацію ванни чи ні.

---

https://restavrator.te.ua/ivano-frankivsk.html


https://реставраціяванн.com.ua/ivano-frankivsk/


https://реставраціяванн.укр/ivano_frankivsk/

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора