Відгук Ірини Лобчук

Замовили реставрацію ванни за 3 дні. Приїхав майстер, подивився на нашу стару ванну і дав вердикт: потрібно робити наливну, оскільки так буде гарніше і якісніше. Ми погодились, проте результат був більший, ніж очікували.

Відгук Івана Монарського

Приїхали майстрі, зробили за 3 години. Обрав метод наливної, дуже сподобалось.

Відгук Олени Стефанської

Олена Стефанська, м. Тернопіль

У порівнянні з конкурентами, ця фірма виправдала мої очікування. У теперішній скрутний час, реставрація ванни дуже вигідно.

Вікторія Свірська, м. Тернопіль

Хочу сказати, що наливна ванна, набагато вигідніше, ніж реставрація ванни пензликом. Хлопці приїхали, все зробили і поїхали. Все швидко а саме основне  без роздовбування стін. Мені у моїй квартирі на Грушевського не має можливості робити великий ремонт.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора