Реставрація ванн Калуш

Реставрація ванн Калуш

Реставрація ванн Калуш - Ви можете замовити у нас дану послугу, а можете купити акрил і все необхідне для того, щоб самостійно провести цю операцію. Даний матеріал підходить для реставрації ванн, раковин, піддонів, басейнів. Продаж ведеться по всій Україні.

Процес реставрації старої ванни:

Дно попередньо зачищають за допомогою дриля із спеціалізованою насадкою. На поверхню наносять новий шар емалі за допомогою валика або пензлика. Товщина свіжого шару в 1-2 мм дозволяє успішно замаскувати незначні недоліки, повернути душовій кабінці красу і гігієнічність. Економічна методика продовжує термін служби піддону на кілька років.

Акрил - кращий матеріал для покриття ванни. Він теплий, тактильний, довго тримає тепло. Але у нього є недолік... Він дуже дорогий! Але хороша, якісна акрилова ванна з товстим акриловим шаром, яка буде служити Вам дуже і дуже довго, коштує від 10 000 грн. А якісні сталеві або чавунні ванни коштують і більше. Знову дорого!

Рекомендації на реставрацію ванн в Івано-Франківську та області:

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора