Реставрація ванн Луцьк

Реставрація ванн Луцьк

 • Реставрація ванн Луцьк - коли ванна починає виглядає неохайно то вибирають реставрацію емалі і не має необхідності купувати нову ванну. Наша компанія по відновленню поверхні старих ванн уже більше 10 років професійно займається ремонтом та реставрацією ванн в Луцьку.

  Ми рекомендуємо при покритті ванн наливним акрилом вибирати економний та надійний метод відновлення вани, замість колишнього ємалювання, "Наливна ванна". Це довговічний ремонт емалі акрилової, чавуної та металевої ванни, що не потребує вкладання коштів щороку. Замовити реставрацію ванни рідким акрилом можна всього за 5 хвилин, а ванна слугуватиме більше 10 років.


 • Замовити реставрацію!

Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн Луцьк

Професія реставратора вимагає уваги і досвіду, так що займатися подібними речами самостійно не варто. Наші майстри проведуть весь спектр робіт і Вам не потрібно буде бульше турбуватись про стару ванну..

Реставрація ванн Луцьк - коли ванна починає виглядає неохайно то вибирають реставрацію емалі і не має необхідності купувати нову ванну. Після реставрації ванна виглядає ,як нова. При реставрації ванни можна також змінити її колір у відповідності з навколишнім оточенням.

Якщо займаєтесь ремонтом у власній квартирі, і вона призначається для вас і ваших рідних – краще робити реставрацію в Луцьку наливним акрилом, така нова емаль прослужить довгі роки та буде радувати вас білизною.

Як правило, реставрована ванна має білий колір, проте у вас є можливість вибрати будь-який варіант з запропонованої палітри: синій, бірюзовий, рожевий, блакитний, фіолетовий. Спеціалістом буде підібраний тон, відповідний вашим вимогам: від самого світлого до насиченого темного.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

Реставрація ванн Луцьк

Реставрація ванни у Луцьку

Реставрація ванни в місті Луцьк


Якщо Ви вже проводили реставрацію і бажаєте ще раз повторити, гарантія на роботи до 10 років в служить 10-15 років, то виконується весь комплекс робіт з урахуванням зачистки початкового шару покриття. Даний процес складніший за той коли акрил наносять перший раз.

Ціна реставрації ванн в Луцьку:

Керамокрілл

від 1600 грн
 • Ванна 1,7 метра = 1800 грн
 • Гарантія - 2 роки
 • Колір - білий
 • Можливість колорувати - так
 • Термін висихання - 24 год

Екстракріл

від 1200 грн
 • Ванна 1,7 метра = 1400 грн
 • Гарантія - 1 рік
 • Колір - білий
 • Можливість колорувати - так
 • Термін висихання - 48 год

Екокріл

від 1400 грн
 • Ванна 1,7 метра = 1600 грн
 • Гарантія - 1 рік
 • Колір - білий
 • Можливість колорувати - так
 • Термін висихання - 48 год

Реставрація ванн Володимир-Волинський

Реставрація ванн Володимир-Волинський - якщо ваша стара ванна виглядає непривабливо, якщо ви зробили приголомшливий ремонт, але забули поставити нову ванну — не впадайте у відчай. За допомогою рідкого акрилу методом наливу вашої сантехніці можна повернути шикарний зовнішній вигляд. Тим

Реставрація ванн Ковель

Реставрація ванн Ковель - послуга по відновленюю ванн рідким акрилом з використанням сертифікованго матеріалу з нанесенням за методом наливу ( «Наливна ванна»). Результатом відновлення ванни є отримання нового міцного, білосніжного і глянцевого покриття. До слова, ванну можна зробити не

Реставрація ванн Нововолинськ

Реставрація ванн Нововолинськ - матеріал, який наноситься на поверхню металевої, чавунної або пластикової ванни, називається рідкий акрил або стакріл. Метод роботи, що отримав назву «наливна ванна», прийшов до нас з Фінляндії, тому на слуху також терміни, як «фінський акрил» або «стакріл

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора