Реставрація ванн Коломия

Реставрація ванн Коломия

Реставрація ванн Коломия - сучасна послуга, яка обумовлює нанесення на стару ванну нового акрилового покриття (рідкий акрил). Що таке рідкий акрил? Це матеріал, що представляє собою надстійких двокомпонентну епоксидно-акрилову емаль, розроблену виключно для реставрації ванн із застосуванням за технологією наливу. Обумовлена ​​технологія передбачає, що реставраційний матеріал саме наливається на спустошену і знежирену поверхню, починаючи з верху бортів вироби. Завдяки цьому ванна отримує ідеально гладке покриття без розлучень і напливів.

Простий вихід із ситуації: провівши дрібні підрахунки і підключивши кмітливість можна придбати сталеву ванну як каркас і замовити послугу «реставрація ванни шляхом наливної акрилу» в коломиї чи Івано-Франківську. Така ванна буде набагато практичніше, її неможливо пробити. Дешевше за моделі з магазину і з кращим якості. Якщо у Вас є радянська сталева або чавунна ванна, то Вам взагалі пощастило. У Вас вже є готовий каркас для наливної ванни.


Рекомендації на реставрацію ванн в Івано-Франківську та області:

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора