ЕМАЛІРОВКА ВАННИ

Емаліровка ванни — бюджетний варіант відновлення у квартирі чи будинку старої ванни. Якщо у Вас обмежена сума коштів, це найкращий варіант відновити ванну на кілька років за помірною ціною.

Наші майстри мають 10 річний досвід у сфері реставрація ванн Тернопіль технологією емалювання або емаліровки ванни.
Зателефонуйте нашому майстру, розкажіть в якому стані ванна, отримайте консультацію та повідомте адресу за якою виконати емаліровку ванни Тернопіль.


Наш спеціаліст приїде, дасть договір, гарантію, розповість про найкращий варіант виконання та відреставрує ванну методом емаліровки. Після чого Ви зможете користуватись новою ванною по ціні у 7 разів нижче, ніж у будь-якому магазині Тернополя.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора