Tернопіль

Tернопіль

  • Проводимо реставрацію ванни в Тернополі та області матеріалами зарубіжного виробництва. Робота проводиться без не приємного запаху та пилу. Надаємо письмову гарантію по договору з мокрою печаткою також залишаємо чек на проведені роботи.

    Ми рекомендуємо при покритті ванн наливним акрилом вибирати економний та надійний метод відновлення вани, замість колишнього ємалювання, "Наливна ванна". Це довговічний ремонт емалі акрилової, чавуної та металевої ванни, що не потребує вкладання коштів щороку. Замовити реставрацію ванни рідким акрилом можна всього за 5 хвилин, а ванна слугуватиме більше 10 років.


  • Замовити реставрацію!


Ванна з часом втрачає свій привабливий зовнішній вигляд і потребує ремонту або реставрації. Для цих цілей можна скористатися різними методами. Дуже популярна наливна ванна! Вона дозволяє повернути колишній ,блиск ванні і відновити презентабельний вигляд.

По суті, реставрація ванн акрилом та емалювання ванни — це одне і те ж.

Наша компанія протягом кількох років професійно займається ремонтом та реставрацією ванн в Тернополі,Луцьку,Рівному,Львові,Івано-Франківську,Хмельницькому. Ця кропітка робота вимагає уваги і досвіду, так що займатися подібними речами самостійно не варто. Звертайтеся по допомогу до фахівців, і ви отримаєте чудовий результат і високу якість робіт.

Реставрація ванн Бережани

Реставрація ванн Бережани - абсолютно всі ванни підлягають реставрації. Це можуть бути як сталеві, металеві і чавунні ванни, так і акрилові й керамічні. Відновлення старої поверхні - мабуть, найбільш поширене замовлення за останніх 5 років.

Реставрація ванн Бучач

Реставрація ванн Бучач - це послуга з реставрації ванн рідким акрилом в тернопільській області. Використовується сертифікований акрил, який покриває стару емаль за методом наливу ( «Наливна ванна»). Результатом відновлення ванни є отримання нового міцного, білосніжного і глянцевого

Реставрація ванн Кременець

Реставрація ванн Кременець - відновлення емалі допомагає прибрати пошкодження і шорсткості, повертає покриттю первісний блиск. При цьому можна змінити колір внутрішньої поверхні ванни. Реставрація проводиться прямо на дому і займає не більше двох годин. Для цього не потрібно демонтувати

1 2 3 4 »

Щоб поміняти зовнішній вигляд старої ванни, зовсім необов’язково її викидати і погоджуватися на капітальний ремонт. У більшості випадків буде більш ніж достатньо звичайної реставрації.

До того, як викликати фахівця, не зайвим буде визначитися зі станом ванної кімнати. Реставрація ванни буде потрібна, якщо ви виявите відколи, потемніння, тріщинки та інші дефекти. Треба відзначити, що вже в такому стані варто задуматися про те, як правильно вчинити: очікувати, поки зовнішній вигляд емалі стане ще гірше, або подбати про реставрацію відразу після появи вже перших проблем.

Чому багато людей відмовляються від повної заміни ванни і вирішують зробити реставрацію? Справа в тому, що заміна ванни — це дуже трудомісткий процес, який також вимагає заміни плитки на підлозі і стінах. Крім цього, вам доведеться замінити двері або, принаймні, зняти її для того, щоб винести стару ванну, а потім внести нову. І якщо приміщення маленьке, то зробити все це буде дуже складно. Ось тому в таких випадках справжнім порятунком стає реставрація ванни. Не забувайте, якщо ви живете в квартирі, то як мінімум місяць вам доведеться заподіювати незручності сусідам і навіть лаятися з ними. При реставрації всі роботи проводяться дуже швидко і досить тихо. Нас можна замовити В Тернополі та області для зняття старої емалі зі стінок ванни.

Чому роботу з реставрації ванни варто довіряти виключно професіоналам? Ми використовуємо тільки якісні емалі і акрилові склади, ніколи не порушуємо технологію нанесення і надаємо гарантію на надані послуги на папері та з мокрою печаткою.
Якщо Вас зацікавили наші послуги телефонуйте нам, ми надамо Вам компетентні відповіді на всі Ваші запитання та поможемо підібрати підходящий вид реставрації саме для Вас.

 

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора