Реставрація ванн Костопіль

Реставрація ванн Костопіль

Реставрація ванн Костопіль відбувається без запаху та пилу, так як рідкий акрил немає різкого запаху і він абсолютно екологічно чистий.

Як тільки майстер, провівши відновлення в Костополі, чи іншому населеному пункті покине ваш будинок, можна сміливо чекати від 24 до 36 годин. Це термін затвердіння рідкого акрилу. Важливо в цей проміжок часу навколо ванни не створювати зайвого руху. Зрозуміло, що якщо санвузол суміщений, то це неможливо. В такому випадку просто слід бути акуратними. Не можна допустити падіння на ванну чужорідних тіл і рідини в будь-якій кількості. До слова, в кімнаті повинна бути температура більше 14 градусів.


===

Офіси з реставрації ванн в Рівному:


- Реставрація ванн Рівне


- Реставрація старої ванни Рівне


- Реставрація емалі ванн в Рівному


Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора