Реставрація ванн Дубно

Реставрація ванн Дубно

Реставрація ванн Дубно, а також піддонів, вмивальників та душових кабінок, з козним роком все більше користуються стабільним попитом на ринку сантехніки. Популярність обумовлена вдалим поєднанням компактності, практичності і комфортабельності під час проведення ремонту. В умовах типових малогабаритних квартир душові кабіни успішно замінюють стандартну ванну, звільняючи площа для установки додаткової сантехніки і допомагаючи ефективніше використовувати простір. Однією з важливих складових економічності є можливість проводити ремонт душових кабінок при невисоких витратах і без шкоди для інтер’єру.

Заключним етапом відновлення ванн в Дубно, я к в самому Рівному є нанесення рідкого акрилу.

Для вас буде важливо розуміти, що в самій ванній кімнаті не буде порохів. Що стосується запахів, то їх практично немає. Вся робота відбувається без демонтажу ванни і займає до трьох годин. Знімається тільки сифон, це вкрай рекомендується. Якщо доступу до сифона немає, то можлива реставрація ванни без його зняття. Однак в такому випадку є нюанси, про які вам повідомить майстер.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора