Реставрація ванн Сарни

Реставрація ванн Сарни

Реставрація ванн Сарни - потрібно вже робити не чикаючи коли ванна стане настільки страхітливою, що зайвий раз навіть не хочеться приймати ванну. У таких випадках господарі, як правило, вирішують замінити її, але ми вам порадимо більш ефективний спосіб — відновити ванну, або, іншими словами, реставрувати її.

Після того як ванна знову засяє білизною потрібно дотримуватись певних правил, щоб вона прослугувала Вам ще 8-15 років в Сарнах, або Рівному.

Які є правила експлуатації? Найголовніше, це розуміння того, що ванна створена для купання людини. Ніяких інших побутових завдань вона не повинна вирішувати. Може це бути ручне прання, складування предметів або замочування линяють речей - не має значення. Тільки для купання - крапка.


- Реставрація ванн Рівне


- Реставрація старої ванни Рівне


- Реставрація емалі ванн в Рівному

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора