Реставрація ванн Ковель

Реставрація ванн Ковель

Реставрація ванн Ковель - послуга по відновленюю ванн рідким акрилом з використанням сертифікованго матеріалу з нанесенням за методом наливу ( «Наливна ванна»). Результатом відновлення ванни є отримання нового міцного, білосніжного і глянцевого покриття. До слова, ванну можна зробити не тільки білосніжною, але і підібрати інший колір. Фактично після реставрації виріб знаходить нове життя і за зовнішнім виглядом її легко переплутати з новою магазинної.

Ми приймаємо замовлення на ремонт душових піддонів, ванн та вмивальниківв Ковелі та самому Луцьку, надаємо консультації всім, зацікавленим у вигідному співробітництві з відновлення сантехнічного обладнання.

Не обов’язково міняти ванну — її можна оновити!

Ванна зазвичай служить дуже довго. Її встановлюють під час обробки квартири в першу чергу і не змінюють протягом багатьох років. Але будь-яка ванна з часом втрачає привабливий зовнішній вигляд, стає дуже важко її відмивати, а коштів на купівлю нової найчастіше бракує. Що ж робити? Вирішити проблему допоможе реставрація емалевого покриття методом наливу.


-- Замовляйте в Волинській області реставрацію ванн:


Замовити реставрацію ванн Луцьку:

restavrator.te.ua

vanna.in.ua

реставрація-ванн.укр

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора