Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн Луцьк » Реставрація ванн Нововолинськ

Реставрація ванн Нововолинськ

Реставрація ванн Нововолинськ

Реставрація ванн Нововолинськ - матеріал, який наноситься на поверхню металевої, чавунної або пластикової ванни, називається рідкий акрил або стакріл. Метод роботи, що отримав назву «наливна ванна», прийшов до нас з Фінляндії, тому на слуху також терміни, як «фінський акрил» або «стакріл еколор».

Ванна кімната символізує чистоту, але часом сама ванна суперечить цьому. Адже з часом на ній утворюються тріщини, з’являється іржа, та й фарба починає облуплюватись.

Після того, як Ви прийняли рішення реставрувати ванну в Нововолинську чи самому Луцьку - повідомте це нашому консультанту. Уже після уточнення всіх нюансів останній переведе вас безпосередньо на виконавця послуги. З виконавцем ви домовляєтеся щодо дня та часу реставрації. Важливо, що на самому етапі переговорів озвучується точна ціна.

Далі відновлення емалі ванни акрилом відбувається наступним чином.

Виконавець приїжджає в обумовлений час і з собою приносить необхідний інструмент. Після приготування робочого місця біля ванної кімнати, він приступає до обробки виробу.

--

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

restavrator.te.ua

vanna.in.ua

реставрація-ванн.укр

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора