Реставрація ванн Рогатин

Реставрація ванн Рогатин

Реставрація ванн Рогатин - якісне відновлення емалі, проведене кваліфікованими фахівцями нашої компанії  із застосуванням сучасних технологій і якісних ліцензованих матеріалів, допоможе повністю відновити функціональність і естетичність старої ванни.

Відреставрована ванна, в Рогатині чи самому Франківську, вимагає належного догляду. Потрібно розуміти, що ванна - це місце для купання, а не для вирішення будь-яких інших побутових завдань. Чи не замочувати гриби, не залишати «откісать» линяють речі, не малювати цвяхом і так далі. В принципі правила експлуатації ванн після поновлення дублюють правила використання акрилових ванн з магазину. Для миття відреставрованої ванни ми вкрай рекомендуємо використовувати виключно миючі для посуду. Тільки для точкової боротьби з трудноудаляємиє плямами допускається використання порошку для речей або соди. Також в нову ванну не можна лити окріп, максимум вода до сімдесяти градусів. Якщо ж ви ставите в ванну тверді предмети або, наприклад, купаєте тварина з кігтями - то кладіть на дно гумовий килимок або тканину.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора