Реставрація ванн Вижниця

Реставрація ванн Вижниця

Реставрація ванн Вижниця - не викидайте стару ванну ми Вам порадимо більш ефективний спосіб — відновити ванну, або, іншими словами, реставрувати її.

На який час можна замовити послугу "Реставрація ванн Вижниця"?

Все залежить від майстра, на якого вас переведе менеджер компанії. Саме з ним ви будете домовлятися про дату і час реставрації. В цілому, послуга може бути надана як в будній, так і вихідний день. Реставратор може відновити ванну як в 7.00 ранку, так і приступити до роботи о 19.00. Однак, так чи інакше, все залежить від навантаженості і можливостей майстра.


Як підібрати колір Ванни?

Тому, підбираючи колір суміші необхідно пам’ятати, що він не повинен відрізнятися від старої емалі більш ніж на тон. Ось чому чавунна ванна емальована синьою емаллю за одну операцію чи не перетвориться в сніжно білу ванну.

==


Сайт майстрів реставраторів


Реставрація ванн в Чернівцях


Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора