Реставрація ванн Сторожинець

Реставрація ванн Сторожинець

Реставрація ванн Сторожинець - відновлення ванн за часом займає близько 3 годин роботи майстра, при цьому основний час забирає саме підготовка ванни до покриття рідким акрилом. 

Під час і після реставрації немає ніякої необхідності залишати свій будинок. Це велика перевага реставрації ванни рідким акрилом в порівнянні з застарілими методами (класичні емалювання / емалювання ванн). Оновлення ванни, вироблене нашими майстрами, це гарантія якості і довговічності вашого нового покриття. При дотриманні правил експлуатації, а також технологій нанесення, відреставрована ванна служить більше 10 до 20 років. Після цього терміну, в разі потреби, її можна успішно повторно реставрувати в Сторожинцях та Чернівцях.


Як правило, користуватися оновленої сантехнікою можна вже через добу після закінчення робіт, а протримається нове покриття при правильному догляді не менше десяти років.

Багато майстрів заявляють, що робота відбувається без пилу. Що ж, вони трохи лукавлять. Дійсно, якщо ваша ванна раніше не була пофарбована, то пилу буде небагато, але вона буде. Благо, що реставратор зазвичай закривається у ванній кімнаті, тому пил далі не розходиться. Якщо ж ваша ванна раніше була пофарбована, то готуйтеся, що все старе покриття залишиться на вашій плитці. Це ні в якому разі не зашкодить ваш інтер'єр, проте забиратися потім все ж доведеться.


=== Наші партнери по реставрації:
Майстри реставратори в Чернівцях


Спілка майстрів реставраторів


Елітна реставрація ванн


Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора