Реставрація ванн Герца

Реставрація ванн Герца

Реставрація ванн Герца - Відновлення емалі допомагає прибрати пошкодження і шорсткості, повертає покриттю первісний блиск. При цьому можна змінити колір внутрішньої поверхні ванни. Реставрація проводиться прямо на дому і займає не більше двох годин. Для цього не потрібно демонтувати ванну і плитку.

Які є правила експлуатації після Реставрації?

Найголовніше, це розуміння того, що ванна створена для купання людини. Ніяких інших побутових завдань вона не повинна вирішувати. Може це бути ручне прання, складування предметів або замочування линяють речей - не має значення. Тільки для купання - точка.

Ми рекомендуємо мити ванну регулярно і використовувати для цього рідке мило або миючий для посуду. Кислоти і абразивні речовини використовувати не потрібно. Плями можна відмити порошком для речей або содою - точково, як крайній випадок. Не рекомендується використовувати ванну для зберігання води (як резервуар). Також, не можна використовувати воду в ванні, нагріту вище 70 градусів.

Все це загальні правила, які стосуються і заводських акрилових ванн. Більш того, ці правила стосуються будь-яких ванн. Їх дотримання всіма людьми, мабуть, забрало б попит на реставрацію.


Обов'язково поцікавтеся у майстра щодо правил експлуатації. Він повинен детально вам все розповісти і проінструктувати.

==

https://restavrator.te.ua/vann/chernivtsi.php


https://vanna.in.ua/regionu/71-restavracya-vann-chernvc.html


Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора