Реставрація ванн Тернопіль » Tернопіль » Реставрація ванн Заліщики

Реставрація ванн Заліщики

Реставрація ванн Заліщики

Реставрація ванн Заліщики - працюємо так, щоб після нашої послуги ванна служила господареві довгі роки і він з радістю нас рекомендував.

Ванна кімната — приміщення з особливим характером, яка пред’явила підвищені вимоги до справності обладнання. Наявність побутових електричних приладів, підключення до систем водопостачання і каналізації, коливання вологості і температури створюють додаткові ризики, що вимагають уважного ставлення до сантехнічного оснащення.

Для нас реставрація ванн - це не просто бізнес це наш стиль життя. Більшість конкурентів не поділяють наших переконань і працюють недобросовісно. Ми не раз приїжджали до людей виправляти їхні помилки. Тому закликаємо вас раціонально і дбайливо ставитися до своїх грошей і відразу вибирати нас - професіоналів.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора