Реставрація ванн Острог

Реставрація ванн Острог

Реставрація ванн Острог -  відновлення проведене професіоналами це запорука того, що вона буде служити вам довгі роки. Головне правило догляду - це неухильне дотримання правил експлуатації.

Однією з основних частин сантехніки є її емаль, будь-то кабінкка чи піддон. Деталь виконана з міцного полімеру і має високі показники довговічності. Але низька якість водопровідної води в Острозі і інтенсивна експлуатація викликають пошкодження зовнішнього шару, виражені в появі шорсткостей, подряпин, відколів, відшаровування емалі. Ці невеликі дефекти при подальшому використанні затримують забруднення, осадові і фарбувальні речовини. При цьому утворюється середовище, сприятливе для розвитку цвілевих грибків і інших патогенних мікроорганізмів. Якщо не зробити своєчасний ремонт піддону душової кабіни, вани чи вмивальнка, знос може привести до появи тріщин і протікання.

--


Замовити реставрацію ван в самому Рівному - можна тут:


- Реставрація ванн Рівне


- Реставрація старої ванни Рівне


- Реставрація емалі ванн в Рівному

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора