» » Шторки для ванної кімнати

Шторки для ванної кімнати

Душові фіранки або шторки для ванної — це не тільки аксесуар, який прикрашає інтер’єр і робить акцент на певну частину кімнати, але і практично необхідна річ для захисту знаходиться у ванній від бризок води.


За матеріалом шторки для ванної поділяються на:


  • Тканинні.
  • Поліетиленові.
  • Пластикові.
  • Скляні.
  • Стиль модерн у ванній

Що стосується цінової політики, то широко поширені тканинні і поліетиленові шторки для ванної. Різноманітність колірної гами, дозволяє легко підібрати до дизайну потрібний окрас, малюнок, створити бажану композицію, що не скажеш про скляних і пластикових варіантах.


Але коли мова йде про якість, міцності, терміни експлуатації, тут лідирують два останніх матеріалу.
До того ж, скло і пластик — це класика, яка підійде до будь-якого інтер’єру, не буде зайвою, і не завадить створеному образу і атмосфері ванної кімнати.

Цікаво! Найчастіше клієнти задають питання стосується безпеки. У разі пошкодження цілісності скляній шторки, як не дивно, вона не має гострих відколів, але завдяки спеціальній технології ділиться на округлі безпечні елементи. Пластик же залишає гострі краї, і ризик травматизму зростає.
Поліетиленова душова фіранка
Увага! Не забувайте брати до уваги декоративні особливості душових фіранок. Не перестарайтеся з яскравими і насиченими кольорами, які привертають до себе занадто багато уваги, заглушаючи все навколо.
Моделі фіранок для душу

А ви коли-небудь чули про фіранках з кишенями? Для маленьких ванних кімнат це більш ніж просто знахідка. Шиють їх з дуже міцного матеріалу 100% Оксфордський Нейлон — це машинна, не линяє, водонепроникна тканина.

Зовні і всередині нашивають два великі кишені для зберігання шампунів, гелів для душу та кондиціонерів. А поруч з кишенями нашиті петлі для гребінців, одноразових станків або зубних щіток. Кріпиться шторка на гачки, які можна використовувати для рушників.

У великих просторих ванних кімнатах справи йдуть краще. Ви можете дозволити собі вибрати ризиковані, незвичайні, строкаті варіанти. Не бійтеся експериментувати.

Довжина душових фіранок ділитися:

На коротку (краю стосуються борта ванною).
Середню (краю покривають середній сектор ванною).
Довгу (краю торкаються підлоги).
Американська модель
Увага! Як в ремонті ванної кімнати, так і у виборі душових фіранок керуйтеся почуттям стилю. Палацовий стиль не може супроводжувати Хай-тек або Кантрі. Лофт не дивиться з Модерн або Східним чином.
За допомогою кольору, малюнка, творчої композиції штор можна додати ванній кімнаті або врівноваженості, або гумору, або драйву. Спокійна або НЕ врівноважена комбінація зі світильників, дзеркал і фіранок здатна кардинально змінити характер простору.

Найкраще купувати штори, які можуть ділитися на дві сторони, в будь-який момент ви можете зібрати їх в одну сторону, скріпивши стрічечкою, або іншим аксесуаром.


Чтайте також:Реставрація ванн Тернопіль

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду


Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора