Реставрація ванн Львів

Реставрація ванн набуває все більшої популярності люди бачать в магазинах ціни на нові чавуні вании і розуміють, що реставрація це найкращий вихід.Новий метод реставрації ванн, який називається «наливна ванна», почав застосовувати зовсім недавно. Таку назву метод отримав через особливості технології обробки ванни.

Покриття ванній проводиться методом «наливна ванна», за допомогою спеціального акрилового покриття. Ваша ванна придбає новий вигляд, стане гладкою і блискучою, коли покриття ванни рідким акрилом буде завершено. Ви навіть не помітите слідів проведених робіт!

Протягом 36 годин матеріал полімерезується, відразу після цього ви можете насолоджуватися отриманим результатом. Догляд за ванною не представляє особливих проблем, достатньо застосування м’якої губки з милом. Акрилове покриття є досить міцним, не вбирає іржу, здатне протистояти вірусам і бактеріям. Протягом як мінімум 15 років у вас навіть не виникне думок про необхідність реставрації ванній.

Як відбувається реставрація?

Металеві та чавунні ванни покриваються вдома у клієнтів, процедура не займає багато часу і немає необхідності демонтувати ванну. Для початку фахівцем буде проведена зачистка ванни, із застосуванням дрилі, що має спеціальну насадку або вручну, буде знежирена поверхня ванни і відкручені нижні і верхні зливи для води. У деяких випадках необхідно проводити заміну всієї обв’язки зі зливами.

Далі фахівцем по всій поверхні ванни наливається акрил. Повільно акрил стікає на дно. Поступово, таким чином, покривається вся ванна. Відбувається вирівнювання і заповнення тріщин, ванна стає гладкою, з ідеально рівною поверхнею. Зайва емаль переміщається в злив. Грамотним фахівцем подібна робота проводиться швидко, впевнено і якісно. Залежно від розмірів вашої ванни, із застосуванням 3,5-4 кг матеріалу, робота займе до 2-х годин часу.

Як правило, реставрована ванна має білий колір, проте у вас є можливість вибрати будь-який варіант з запропонованої палітри: синій, бірюзовий, рожевий, блакитний, фіолетовий. Спеціалістом буде підібраний тон, відповідний вашим вимогам: від самого світлого до насиченого темного.

Після виконання роботи ви можете самостійно встановити зливи або ж запросити фахівця, який виконав роботу, який так само зможе перевірити якість виконаної ним роботи. Затвердівши, акрил стає міцним, стійким відносно механічних впливів.

Явними перевагами наливний ванни є наступні: торкаючись до нової ванні, ви будете приємно здивовані — на дотик ванна тепла. Навіть не сумнівайтеся в тому, що після використання такої ванній ви не поміняєте її ні на яку іншу, ви навіть не побажаєте згадувати ті часи, коли користувалися вашої старої «холодної» ванною. Крім того, метод наливної ванни може застосовувати до ванни абсолютно будь-якого розміру, на відміну від акрилового вкладиша, який застосовується тільки на ванних певних параметрів.

Рідкий акрил відрізняється від стандартної емалі ще й тим, що має бездоганний глянець, що безсумнівно сподобається любителям кристального блиску. Акрил не піддається впливу бруду і іржі, завдяки відсутності пір. Для чищення ванни немає необхідності використовувати абразивні засоби. Ви можете скористатися губкою з рідким милом, і ваша ванна буде знову чиста і блискуча.

На відміну від емальованої, наливна ванна має зовсім рівну поверхню і не схильна до підтьоків та тріщин. Якщо ви будете дотримуватися правил експлуатації ванни, у період гарантійного строку, ремонт проводиться абсолютно безкоштовно.

Для того, щоб не пошкодити покриття, в перебігу двох тижнів заборонено ставити на борт ванни важкі предмети. Після використання ванні, протягом одного місяця, необхідно витирати її насухо. Якщо ви будете виконувати дані рекомендації, термін експлуатації вашої ванни істотно збільшиться.

Поки ви приймаєте рішення про те, чи варто реставрувати вашу ванну, хтось вже приймає її і отримує задоволення.

Реставрація ванн Львів , Стрий , Дрогобич , Самбір , Червоноград , Трускавець , Моршин , Золочів це наш профіль ми лідери в данному регіоні у цій справі і це підкріпленно массою позитивних відгуків та рекоменндацій зі сторони наших клієнтів.

Зверніть увагу на фото відреставрованих ванн у Львові.

 

Шторки для ванної кімнати

Душові фіранки або шторки для ванної — це не тільки аксесуар, який прикрашає інтер’єр і робить акцент на певну частину кімнати, але і практично необхідна річ для захисту знаходиться у ванній від бризок води.

Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора