» » Ремонт та реставрація піддону душової кабіни та ванни

Ремонт та реставрація піддону душової кабіни та ванни

Ремонт та реставрація піддону душової кабіни — запорука максимального продовження терміну комфортної безпечної експлуатації піддону душової кабіни та ванни.

Ванна кімната — приміщення з особливим характером, яка пред’явила підвищені вимоги до справності обладнання. Наявність побутових електричних приладів, підключення до систем водопостачання і каналізації, коливання вологості і температури створюють додаткові ризики, що вимагають уважного ставлення до сантехнічного оснащення.

Своєчасний ремонт душових піддонів, як частина реставрації ванній, входить в комплекс заходів щодо забезпечення комфортабельного і безпечного використання ванної кімнати. Якщо Ви живете в Івановано-Франківську або Івано-Франківській області то сміливо звертайтесь до нас і ми відреставруємо вашу ванну чи піддон.

ПОСЛУГА! Вартість Час висихання Термін служби

Емалювання піддону від 400 грн 36 годин 5 років

Акріловка піддону від 800 грн 48 годин 10 років

 

Особливості експлуатації та ремонту піддону душової кабіни

Душові кабіни користуються стабільним попитом на ринку сантехніки. Їх популярність обумовлена вдалим поєднанням компактності, практичності і комфортабельності пристрою. В умовах типових малогабаритних квартир душові кабіни успішно замінюють стандартну ванну, звільняючи площа для установки додаткової сантехніки і допомагаючи ефективніше використовувати простір. Однією з важливих складових економічності є можливість проводити ремонт душових кабінок при невисоких витратах і без шкоди для інтер’єру.

Однією з основних частин кабінки є піддон. Деталь виконана з міцного полімеру і має високі показники довговічності. Але низька якість водопровідної води і інтенсивна експлуатація викликають пошкодження зовнішнього шару, виражені в появі шорсткостей, подряпин, відколів, відшаровування емалі. Ці невеликі дефекти при подальшому використанні затримують забруднення, осадові і фарбувальні речовини. При цьому утворюється середовище, сприятливе для розвитку цвілевих грибків і інших патогенних мікроорганізмів. Якщо не зробити своєчасний ремонт піддону душової кабіни, знос може привести до появи тріщин і протікаючи.


Методи ремонту піддону душової кабіни

Залежно від характеристик піддону і ступеня зносу, а також бажаного ефекту і бюджету реставрації, ремонт акрилового піддону проводиться одним з прогресивних методів, які довели свою успішність.

Емалювання. Дно попередньо зачищають за допомогою дриля із спеціалізованою насадкою. На поверхню наносять новий шар емалі за допомогою валика або пензлика. Товщина свіжого шару в 1-2 мм дозволяє успішно замаскувати незначні недоліки, повернути душовій кабінці красу і гігієнічність. Економічна методика продовжує термін служби піддону на кілька років.

Акріловка. Ефективна технологія, відома як «наливна ванна», користується популярністю завдяки відмінним якостям отриманого покриття — глянцевому блиску, міцності, екологічності, стійкості до забруднень і зносу. Ремонт акрилового піддону душової кабіни проводиться шляхом наливу самовирівнюючої полімерної суміші. Після затвердіння маси утворюється ідеально рівний шар товщиною 4-6 мм, повністю приховує всі дефекти поверхні. На дні піддона, найбільш схильному до механічних впливів, відзначається максимальна товщина покриття, що дозволяє додатково зміцнити сантехнічне обладнання.


Професійна реставрація, виконана кваліфікованими фахівцями компанії «Профі-Ванн» із застосуванням сучасних технологій і якісних ліцензованих матеріалів, допоможе повністю відновити функціональність і естетичність піддону душової кабіни.

Ми приймаємо замовлення на ремонт душових піддонів в будь-якому місті України та надаємо консультації всім, зацікавленим у вигідному співробітництві з відновлення сантехнічного обладнання.


Обовязково відвідайте наш сайт https://restavrator.te.ua/ivano-frankivsk.html

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду


Розташування

Обласні центри та міста України

телефонуйте нам

+38 (095) 45-49-871

Майстер

Сергій

Наши услуги

Навіщо реставрувати ванну?

Це вигідно та надійно для експлуатації

Ваша ванна знову стане білосніжною та гладкою

реставрація ванни займає лише 2-3 годдини

Не потрібно робити ремонт та смітити в приміщенні

Нова емаль з акрилу прослужить Вам ще 5-10 років

Легко догляти, а при потребі можна зробити повторну реставрацію!

Всі ці методи зекономлять Ваші гроші та подарують усмішку від сучасної реставрації ванни у вашій квартирі чи приватному будинку. Слід розуміти, нова ванна, в неї включено все: собівартість виробництва на заводі, заробіток магазину, корупція чиновників, податки, знову корупція, і ще раз заробіток тих хто перепродує. Навіщо платити 7 тисяч гривень і всі чиновницькі побори за нову ванну з магазину, коли можна виконати реставрацію методом акрилу, а це фактично нова ванна, оскільки готовий акриловий вкладиш вставляється у ванну під ваш розмір.

 798Відреставрованих ванн
 12Обласних центрів
 34Майстра реставратора